fbpx

Teslimat ve İade

TESLİMAT  

  • Siparişini vermiş olduğunuz ürünler ödeme onayı alındıktan sonra takip eden 5 iş günü içerisinde nakil edilir. Eğer ürün tarafımızdan Aydın içi olarak teslimat yapılacaksa müşteri ile iletişime geçilip teslimat tarihi ve saati için radevu alınacaktır. Aydın dışı teslimatlarda 5 iş günü içerisinde sevkiyat aracına yüklenecek ve müşteriye bilgisi iletilecektir.
  • Teslimat sırasında almış olduğunuz ürünleri kargo görevlisi önünde kontrol edip, eğer arızalı-kırık ürün var ise görevli tarafından tutanak tutulması gerekmektedir. Aksi taktirde ürünün düzgün bir şekilde sevk edilip, teslim edilmiş olduğu değerlendirilecektir.

İADE & İPTAL

  • Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Genel iade koşulları şöyledir; İade edilecek ürünler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade edeceğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinizin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden kesilmelidir.
  • İade işlemleri genel olarak 7-10 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ücret iadesi kargo giderleri düşüldükten sonra adınıza açılmış bir banka hesabına yatırılacaktır. Banka masrafları tarafınıza ait olacaktır.
Konuşmayı Aç
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?